Kariéra

Operativní leasing SMS

Kdo má s SMS sjednanou smlouvu o obchodním zastoupení déle než půl roku a jeho průměrná měsíční fakturace (provize) za posledních 6 měsíců činí minimálně 30 000 Kč, a uhradí jednoráznou nultou splátku 14 500 Kč, může využít operativní leasing SMS a vybrat si luxusní vůz z aktuální nabídky. Současně má nárok na dotaci ve výši 1 000 Kč měsíčně, pokud dosahuje požadovanou výši čisté produkce a pokud jeho storno nepřesáhne stanovený limit.

Operativní leasing na 12 měsíců

SMS mobilní síť

Na výběr jsou dva tarify. Standardní tarif s měsíčním paušálem 9,90 Kč, který po provolání 20 volných minut umožňuje volání do všech sítí v ČR za 50 hal. za min. a v rámci vnitropodnikové sítě, jejíž součástí mohou být i rodinní příslušníci, zdarma. Rovněž i zprávy SMS stojí 50 hal. Pokud si u nás vyberete neomezený tarif za 247 Kč měs., budete moci volat a psát zprávy SMS neomezeně do všech sítí v ČR a k tomu získáte datový limit 3,5 GB. Obdobně zlevněné jsou v naší síti i datové tarify; např. když si budete chtít dokoupit 1,5 GB dat, zaplatíte pouhých 89 Kč.

Ve firemní síti voláte zdarma

Notebook + stolní tiskárna + mobilní telefon

Každý poradce SMS po dosažení nejméně 25 000 bodů (u Junior poradce 1 bod = 1 Kč) může prostřednictvím svého manažera požádat o financování notebooku (do výše 15 tis. Kč), tiskárny (do výše 7 tis. Kč) nebo mobilního telefonu (do výše 15 tis. Kč) s tím, že financovaná částka bude navýšena o 15 %. Financovat lze současně jednu, dvě nebo všechny tři položky, přičemž každou položku opakovaně každé 3 roky. V případě kombinace notebooku s tiskárnou se limitní částky sčítají, tzn. že bude profinancován i dražší notebook, pokud si dotyčný vybere levnější tiskárnu nebo naopak. Měsíční splátka za každou položku činí 1 000 Kč s výjimkou kombinace notebooku s tiskárnou, u níž 1 000 Kč činí souhrnná splátka. Je-li cena položky vyšší než financovaný limit, bude cenový rozdíl součástí 1. splátky.

Zároveň má náš poradce nárok na dotaci 500 Kč při dosažení 25 tis. bodů (1 bod = 1 Kč Junior poradce) v daném měsíci, 1 000 Kč při dosažení 50 tis. bodů, 1 500 Kč při dosažení 75 tis. bodů a 2 000 Kč za vlastní produkci v daném měsíci ve výši 100 tis. a více bodů. Maximální výše dotace pro jednu položku činí 1 000 Kč. Z toho vyplývá, že při vyšší produkci dotyčný každé tři roky od nás prakticky získává notebook, tiskárnu i kvalitní mobilní telefon zdarma, což je zřejmě hlavní důvod, proč tento benefit naši poradci a manažeři v maximální míře využívají.

Notebook v hodnotě 15 000 Kč

Zvýhodněný nákup kancelářských potřeb

Manažeři a poradci SMS mohou objednávat kancelářské potřeby s množstevní SMS slevou (až 30 %) v e-shopu společnosti Partner czech, s.r.o.

Kancelářské potřeby – sleva 30 %

Akce a zájezdy

Výkonní poradci mohou počítat s tím, že budou zváni na firemní akce, které se konají nejméně dvakrát ročně. Kromě firemních akcí se u nás manažeři a poradci účastní řady zájezdů a akcí, které pro nás pořádají partneři.

Naše firemní akce mají koule